Montaż reklam na budynkach w Warszawie

Montaż reklam na budynkach w Warszawie

Dobra reklama jest skuteczna tylko wtedy, gdy dociera do jak największej liczby potencjalnych Klientów. Nie bez przyczyny znane jest określenie” reklama dźwignią handlu”. Oprócz oprawy graficznej i kontekstu wizualnego bardzo ważny jest jej format, jak również miejsce umieszczenia. Tak jest w przypadku reklam billboardowych czy reklam na budynkach. Nawet najlepsza reklama, która zostanie wyemitowana, tam gdzie jest mniejsze natężenie ruchu czy tam gdzie jej nie widać po prostu nie spełni swojego zadania.

Montowanie reklam a prawo

Umieszczenie reklamy na nieruchomości nie wymaga pozwolenia, niezależnie czy jest ona umieszczona na budynku czy jest to samodzielny billboard związany z gruntem.

Zgodnie z art. 29 ust. 2 pkt 6 ustawy Prawo budowlane pozwolenia na budowę nie wymaga wykonywanie robót budowlanych polegających na instalowaniu tablic i urządzeń reklamowych, z wyjątkiem usytuowanych na obiektach wpisanych do rejestru zabytków.

podnośniki koszowe

Reklama w Warszawie

W Warszawie istnieje wiele miejsc, które idealnie nadają się na umieszczenie reklam. Wiele tych miejsc to wysokie budynki usytuowane w bardzo dobrych lokalizacjach w których przewija się duża ilość ludzi. Taka reklama ma szansę by zostać zauważoną.

Reklamy na tego typu budynkach są montowane na dużej wysokości dzięki czemu billboard w takim miejscu bardzo zyskuje na swojej widoczności. Jedynym utrudnieniem jakie może nas spotkać jest problem techniczny, bowiem taki baner ciężko zamontować samodzielnie ze względu na to, że musi być montowany na wysokości.

W tej sytuacji może przydać się pomoc firmy, która zajmuje się wypożyczaniem bądź oferowaniem podnośników. Jedną z najbardziej popularnych firm w Warszawie oferujących wynajem podnośników koszowych, zwyżek i podnośników różnego przeznaczenia jest firma Lifto. Decydując się na pomoc specjalistycznej firmy będziemy mieć pewność, że montaż takiej reklamy będzie wykonany profesjonalnie i na czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *